ul. Małorolnych 26
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel.: 784 322 766
e-mail: bms@bmskran.pl

Strona 1 z 8  > >>

Budowa Galerii Handlowej Gorzów Wlkp
Budowa Galerii Handlowej w Gorzowie Wielkopolskim na osiedlu Manhatan.
20.02.2015
Prace Serwisowe Linowo GMK5450
Prace serwisowe przy wymianie generatora na farmie wiatorowej dźwigiem Grove GMK5450
20.02.2015
rzetelna firma
dźwig_1 dźwig_2 dźwig_3 dźwig_4 dźwig_5 dźwig_6

Usługi dźwigowe

Jakość i doświadczenie w świadczeniu usług dźwigowych


Dzięki wieloletniej współpracy z największymi, liczącymi się w całej Europie firmami i wypracowanej w tym czasie sinej pozycji w branży dźwigowej nie tylko zdobyliśmy statut lidera w tym obszarze, ale też nabraliśmy stosownego doświadczenia. Dziś nasz długa obecność na europejskim rynku oraz niebagatelna praktyka owocuje tym, że świadczymy usługi dźwigowe na najwyższym poziomie. Możemy śmiało powiedzieć, iż to my wyznaczamy standardy usług dźwigowych w naszym kraju i tej części kontynentu w ogóle.

Profesjonalizm i bezpieczeństwo


Za najważniejszy cel naszej działalności postawiliśmy sobie w 100% profesjonalne oraz bezpieczne wykonywanie zleconych nam zadań. Jesteśmy firmą, która nie boi się wyzwań i jest otwarta na wszelkie propozycje współpracy. Z czystą przyjemnością podejmujemy się najbardziej precyzyjnych i skomplikowanych usług dźwigowych, nie mieszczących się w możliwościach konkurencyjnych firm.

Wynajem dźwigów Szczecin, Gorzów, Barlinek - Cała Polska


Proponujemy Państwu również możliwość wynajęcia dźwigów najlepszych światowych producentów o rozmaitym udźwigu (w zależności od potrzeb) wraz z doskonale przeszkoloną do pracy, doświadczoną i odpowiednio zmotywowaną kadrą operatorską. Nasi ludzie są gotowi podołać każdemu zadaniu, bowiem nie ma dla nich usługi dźwigowej, której niebyli by w stanie sprostać.

Google+